Послуги від SOYUZ TELECOM

Наші послуги
 
Акція "Приведи друга"
 
Якщо в тебе є друг, який хоче підключитися до нашої мережі, повідом нам його контактний номер за тел. 0 800 750 114. Ми самі з ним зв'яжемося і розповімо про умови підключення. Після підключення до мережі Вашого друга і оплати ним послуг, ми зарахуємо на ваш абонентський рахунок 200 грн.
 
*В акції беруть участь абоненти багатоквартирних і приватних будинків.
 
**Початок акції 15.04.21 р.
Що ми пропонуємо?
Якість, якою залишитеся задоволені
Преміум

Преміум

 

Оптичний преміум Інтернет для фізичних осіб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Офісний інтернет

Офісний інтернет

 

Розуміючи на скільки, для бізнесу, дорога кожна хвилина, ми пропонуємо прості рішення в максимально стислі терміни.

Приватний сектор

Приватний сектор

 

Завдяки спеціальній пропозиції Ви можете, не оплачуючи підключення, забезпечити свій приватний будинок Інтернетом.

Домашній

Домашній

 

Наша компанія бачить велику перспективу в технології GEPON. Це дозволило вивести наші сервіси на новий рівень.

Телебачення

Телебачення

 

Підключайте інтерактивне телебачення від і насолоджуйтеся переглядом своїх улюблених каналів в HD якості.

Інтернет-провайдери: кого вибрати?

У сучасному світі швидкісний інтернет став таким же життєво важливим, як і інші комунальні послуги, такі як вода і електрика. Це ворота для всього: від новин до освіти, від побачень до ресторанів, від усіх видів розваг, від музики до ігор - і навіть від того, що ми звикли називати «ТВ». Для більшості українців надійне і високошвидкісне підключення до Інтернету зараз є обов'язковою частиною як роботи, так і сімейного життя.

Провайдери Дніпра.

Проте, більшість людей мають доступ принаймні до якого-небудь типу високошвидкісного сервісу від свого інтернет провайдера. Найчастіше це кабельне, інтернет або цифрове абонентське з'єднання (зазвичай зване DSL). Якщо вам пощастить, це оптоволокно. Якщо вам пощастило менше, це супутникове або фіксований зв'язок LTE.

Є багато змінних, що беруть участь у виборі інтернет провайдера і інтернет-пакетів. І, що ще більш ускладнює ситуацію, ці змінні - швидкість інтернету, вартість, надійність і обслуговування клієнтів - можуть варіюватися від місця до місця.

Оптоволоконний інтернет-сервіс забезпечує найшвидше і надійне інтернет-з'єднання зі швидкістю, яка може досягати 1 гігабіт на секунду для завантаження і вивантаження. Це на кілька порядків швидше, ніж при звичайному кабельному або DSL-з'єднанні. У міру того, як він стає все більш доступним і задовольняє потреби користувачів, оптоволоконний інтернет стає основним джерелом конкуренції за послуги широкосмугового, DSL, кабельного і супутникового інтернету.

Інтернет провайдери міста Дніпро.

Використовуючи оптоволоконні кабелі, які пов'язують скляні нитки для передачі даних, інтернет провайдери в місті Дніпро з їх допомогою забезпечує високу швидкість завантаження і вивантаження. Швидкість оптоволоконного інтернету не знижується на великих відстанях, таких як мідні інтернет-з'єднання. Крім того, оптоволоконное з'єднання забезпечує велику ємність даних, обмежуючи втрати і перешкоди.

Компанія "Союз телеком", як і інші провайдери Дніпра, дорожить кожним абонентом, тому ми прагнемо зробити свої послуги максимально зручними для користувачів.

"Союз телеком" провайдер в р.Дніпро №1 -

взяв на себе зобов'язання поставити клієнта на перше місце в усьому, що ми і робимо. Ми розуміємо, що ваше життя зайнята і неспокійна, тому ми надаємо обслуговування клієнтів в Дніпрі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Більше не треба шукати інтернет провайдерів в Дніпрі. Залишайте заявку на сайті в формі нижче і задавайте всі ваші запитання нашого менеджера, або зв'яжіться з нами по телефону, щоб дізнатися більше про оптоволоконний інтернет і як його підключити в Дніпрі.