Преміум Інтернет для дому

Преміум Інтернет
Пропонуємо краще
 

Преміальна швидкість, яка раніше була доступна тільки великим корпораціям, тепер у вас вдома! Гігабітний Інтернет - комфорт і розкіш.

Преміум Інтернет для дому
Підключення

Підключення

 

Вся процедура оформлення відбувається віддалено, процес займає до 5 робочих днів.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

 

Максимально оперативне реагування на звернення в режимі 24/7 абонентів будь-якої категорії.

Оплата

Оплата

 

Проводиться в будь-якій зручній формі для клієнта.

 

Дані тарифи дійсні тільки для фізичних осіб, які використовують послуги доступу до мережі Інтернет для цілей, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Optic Premium 300

до 300

Мбіт

/ сек.*

 
  • Підключення 0 гривень.
  • Термін підключення - до 5 робочих днів.

300

/ місяць

Optic Premium 500

до 500

Мбіт

/ сек.*

 
  • Підключення 0 гривень.
  • Термін підключення - до 5 робочих днів.

400

/ місяць

Optic Premium 1000

до 1000

Мбіт

/ сек.*

 
  • Підключення 0 гривень.
  • Термін підключення - до 5 робочих днів.

600

/ місяць

Для підключення і використання перерахованих вище тарифів обов'язкова наявність обладнання, яке підтримується: роутери або інші пристрої з підтримкою гігабітної мережі.

Оптоволоконний інтернет стає швидше.

Оптоволоконний інтернет - один з кращих типів інтернету. Але що таке оптоволоконний інтернет, в чому його особливість і в чому різниця з кабельним? У оптоволоконному інтернеті для передачі даних у вигляді світлових сигналів використовуються кабелі з тонкого скла або пластикових волокон. Цей тип інтернет-з'єднання може підтримувати більш високі швидкості в порівнянні з DSL і кабельних інтернет-сервісом. Оптоволоконний інтернет зі швидкістю до 1 гігабіт на секунду забезпечує набагато більш швидке завантаження, ніж кабельний.

Використовуючи оптоволоконні кабелі, які пов'язують скляні нитки для передачі даних, оптоволоконное підключення до Інтернету забезпечує високу швидкість завантаження і вивантаження. На відміну від мідних ліній, які зазвичай використовуються для кабельних або DSL-послуг, оптоволоконні лінії складаються з пластикових або скляних волокон, які використовуються для передачі світла. Світло рухається і відбивається уздовж вигинів і вигинів оптичного кабелю. Світло передає інформацію через закодовані світлові сигнали або виконавчі. Потім він декодируется для подання інформації користувачу. Цей конкретний спосіб передачі може передавати більше даних, ніж мідь, який спочатку був розроблений для передачі тільки голосу (тобто, ранні телефонні послуги). Коли мова йде про сучасних цифрових вимогах, оптоволоконний інтернет значно швидше і надійніше своїх попередників.

Для більшості людей інтернет зі швидкістю завантаження 100 Мбіт / с достатньо. Компанія "Союз телеком" пропонує піти набагато вперед і вибрати гігабітний інтернет в Дніпрі. Ми допомагаємо людям бути на зв'язку з тим, що найважливіше, адже інтернет тримає вас на зв'язку з усім, що ви любите, і в значній мірі змінив світ. Ми пропонуємо швидкість завантаження до 1 гігабайта, яка дасть вам ще більший буфер швидкості, так що ви завжди можете розраховувати на швидке з'єднання.

"Союз телеком" взяв на себе зобов'язання поставити клієнта на перше місце в усьому, що ми і робимо. Ми розуміємо, що ваше життя зайнята і неспокійна, тому ми надаємо обслуговування клієнтів в Дніпрі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Гігабітний інтернет в Дніпрі

Компанія "Союз телеком" пропонує гігабітний інтернет з кращого пропускною спроможністю, надійністю і постійною швидкістю. Ви можете грати онлайн-ігри, дивитися улюблені фільми і спілкуватися в соціальних мережах з декількох пристроїв через потужний оптоволоконний інтернет від компанії "Союз телеком". Ми забезпечимо безперебійну мережу для вашого будинку через блискавичне, безпечне з'єднання. Підтримуйте працездатність підключених пристроїв в такій кількості, яке вам необхідно, навіть якщо вони одночасно підключені до мережі. Потокове мовлення улюблених шоу в HD, відеочат з улюбленими, одночасна гра в онлайн-ігри з друзями - все це можливо завдяки високошвидкісного інтернету компанії "Союз телеком".

Швидкість оптоволоконного інтернету не знижується на великих відстанях, таких як в мідних інтернет-з'єднаннях. Крім того, оптоволоконное з'єднання забезпечує велику ємність даних, обмежуючи втрати і перешкоди. У наших тарифних пакетів доступна ціна, просто виберіть з безлічі варіантів план, який буде відповідати вашому бюджету. Також у оптоволоконного інтернету від компанії "Союз телеком" проста настройка, тому ви швидко підключіться до інтернету всього за кілька простих кроків.

Більше не треба шукати інтернет-провайдерів в Дніпрі. Залишайте заявку на сайті в формі нижче і задавайте всі ваші запитання нашого менеджера, або зв'яжіться з нами по телефону, щоб дізнатися більше про оптоволоконний інтернет і як його підключити в Дніпрі.