Високошвидкісний Інтернет для офісу

Офісний Інтернет
Розуміючи бізнес
 

Розуміючи на скільки, для бізнесу, коштовна кожна хвилина, компанія «Союз Телеком» пропонує прості рішення в максимально стислі терміни.

Офісний інтернет
Підключення

Підключення

 

Вся процедура оформлення відбувається віддалено, процес займає до 2 робочих днів.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

 

Окремо виділена лінія для обслуговування бізнес абонентів в режимі 24/7.

Оплата

Оплата

 

Проводиться в будь-якій зручній формі для клієнта.

 

Business 5

5

Мбіт

/ сек.

 
 • Підключення 0 гривень.
 • Термін підключення - до 2 робочих днів.

220

/ місяць

Business 10

10

Мбіт

/ сек.

 
 • Підключення 0 гривень.
 • Термін підключення - до 2 робочих днів.

280

/ місяць

Business 20

20

Мбіт

/ сек.

 
 • Підключення 0 гривень.
 • Термін підключення - до 2 робочих днів.

340

/ місяць

Business 30

30

Мбіт

/ сек.

 
 • Підключення 0 гривень.
 • Термін підключення - до 2 робочих днів.

450

/ місяць

Business 50

50

Мбіт

/ сек.

 
 • Підключення 0 гривень.
 • Термін підключення - до 2 робочих днів.

690

/ місяць

Business 100

100

Мбіт

/ сек.

 
 • Підключення 0 гривень.
 • Термін підключення - до 2 робочих днів.

950

/ місяць

Швидкісний інтернет для бізнесу.

Швидкість інтернету є головною турботою для компаній, яким часто доводиться завантажувати файли, запускати програмне забезпечення для продажів або передавати потокове відео і аудіо. Але також важливим є і інші чинники, такі як ціна або гарантія надійності. "Союз телеком" пропонує найкраще поєднання швидкості, надійності і підтримки інтернету для бізнесу в Дніпрі.

Офісний інтернет - замовити в Дніпрі.

Отже, на що ж в першу чергу ми звертаємо увагу при виборі провайдера інтернету для офісу? Ціна і швидкість. Крім цього, варто звернути увагу на тип підключення. Далі - відгуки клієнтів, але тут варто врахувати, що підприємства мають зовсім інший досвід, ніж клієнти домашнього використання інтернету. Ще пакети тарифів, в яких найбільш цінують прозорість без додаткових витрат. Тому з огляду на всі ці пункти, ми відповімо на всі ваші запитання.

Чому саме оптоволокно і що це? Оптоволоконні мережі пропускають світло через скляні або пластикові пучки проводів, кожен з яких має розмір людської волосини, і ці сполуки забезпечують одні з найвищих швидкостей інтернету на планеті. Оптоволоконное інтернет-з'єднання дозволяє користувачам отримувати, завантажувати і передавати інформацію зі швидкостями, які перевищують традиційні інтернет-середовища, такі як мідні DSL або кабельні з'єднання. Використовуючи оптоволоконні кабелі, які пов'язують скляні нитки для передачі даних, оптоволоконное підключення до інтернету забезпечує високу швидкість завантаження і вивантаження. Швидкість оптоволоконного інтернету не знижується на великих відстанях, таких як мідні інтернет-з'єднання. Крім того, оптоволоконное з'єднання забезпечує велику ємність даних, обмежуючи втрати і перешкоди. Підприємствам, які щодня передають і приймають величезні обсяги інформації, інтернет для офісів в Дніпрі від компанії "Союз телеком" зможе значно спростити роботу.

Інтернет для бізнесу в м Дніпро

"Союз телеком" пропонує значний набір планів високошвидкісного інтернету для підприємств будь-якого розміру. Плани оптоволокна компанії "Союз телеком", пропонують вам можливість майже гігабітних з'єднань. Інтернет для юридичних осіб та інтернет для домашнього використання має свої відмінності. Таким чином "Союз телеком" пропонує набір бізнес-інтернет-планів, які швидкі, але не зламають банк.

Більшість планів "Союз телеком" пропонують симетричні швидкості, що означає, що ви отримуєте однакову швидкість для завантаження і вивантаження. Висока швидкість завантаження може значно поліпшити дії, що вимагають відправки даних з вашого пристрою, включаючи відеоконференції в режимі реального часу і завантаження великих файлів в хмарне сховище. Якщо ваш бізнес часто використовує завантажуються програм та програмного забезпечення для зв'язку в реальному часі, вам слід розглянути один з цих планів із симетричною швидкістю.

Малі та середні підприємства, які покладаються на постійні з'єднання з великим навантаженням на дані, можуть бути впевнені, що "Союз телеком" гарантує першокласну безвідмовну роботу офісного інтернету в Дніпрі. Іншими словами, ви можете очікувати, що ваш офісний інтернет буде працювати круглий рік в 100% випадків.

Підключити інтернет для юридичних осіб

Оптоволоконний інтернет в даний час є найшвидшим і надійним інтернет-сервісом. Оптоволокно збільшує швидкість завантаження і вивантаження і пропонує користувачам більш швидкий доступ до різних типів мультимедіа і файлів більшого розміру. Коли мова йде про ділові комунікації, оптоволоконний інтернет може підвищити продуктивність при одночасному зниженні затримок. Як правило, такий сервіс пропонує необмежене використання інтернету для підприємств в місті Дніпро, більш швидкий хмарний доступ, високошвидкісне симетричне підключення і безпрецедентну масштабованість.

Також ділової інтернет для бізнесу від компанії "Союз телеком", безсумнівно, надійний. З цих причин оптоволоконний інтернет є найкращим рішенням, коли він доступний. Компанія "Союз телеком" пропонує найнадійнішу гарантію безперебійної роботи.

Крім того, кожен оптоволоконний інтернет для юридичних осіб в місті Дніпро включає в себе безкоштовну установку, яка може заощадити вам трохи грошей.

Інтернет для офісу

Якщо ви зосереджені на пошуку найшвидшого інтернету для підприємства, ми будемо раді співпраці. Бізнес-плани від "Союз телеком" злітають до 1000 Мбіт / с, пропонуючи вам справжній потенціал гигабитного з'єднання.

Якщо у вас все ж залишилися питання, залиште замовлення на сайті, і наші фахівці зв'яжуться з вами для надання консультації та узгодження вашого тарифного плану.