Високошвидкісний Інтернет для дому

Домашній Інтернет
Думаючи про майбутнє
 

Наша компанія бачить велику перспективу в технології GEPON. Саме тому, було прийнято стратегічне рішення про експлуатацію даного способу підключення в багатоквартирних будинках.

Це дозволило вивести сервіси, які надаються на новий рівень - нова швидкість, новий сервіс, новий рівень життя!

homenet.png
Підключення

Підключення

 

Вся процедура оформлення відбувається віддалено, процес займає до 5 робочих днів.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

 

Максимально оперативне реагування на звернення в режимі 24/7 абонентів будь-якої категорії.

Оплата

Оплата

 

Проводиться в будь-якій зручній формі для клієнта.

 

Дані тарифи дійсні тільки для фізичних осіб, які використовують послуги доступу до мережі Інтернет для цілей, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Optic Home 10

10

Мбіт

/ сек.

 
  • Підключення 0 гривень
  • Термін підключення - до 5 робочих днів.

100

/ місяць

Optic Home 30

30

Мбіт

/ сек.

 
  • Підключення 0 гривень.
  • Термін підключення - до 5 робочих днів.

130

/ місяць

Optic Home 50

50

Мбіт

/ сек.

 
  • Підключення 0 гривень.
  • Термін підключення - до 5 робочих днів.

150

/ місяць

Optic Home 100

100

Мбіт

/ сек.

 
  • Підключення 0 гривень.
  • Термін підключення - до 5 робочих днів.

180

/ місяць

Інтернет в квартиру, підключити в Дніпрі

Вибір між кращими домашніми інтернет провайдерами може бути непростим завданням, особливо коли вам потрібно розглянути так багато різних варіантів.

Отже, на що ж в першу чергу ми звертаємо увагу при підключенні домашнього інтернету? Ціна і швидкість. Крім цього, варто звернути увагу на тип підключення. Далі -пакети тарифів, в яких найбільш цінують прозорість без додаткових витрат. Тому з огляду на всі ці пункти, ми надамо вам всю інформацію про підключення інтернету в квартиру в місті Дніпро.

Підключити домашній інтернет

Плани та ціни, в більшій мірі, залежать від того, де ви живете. У Дніпрі є кілька типів підключення, але варто звернути особливу увагу на оптоволокно. Чому саме оптоволокно і що це? Оптоволоконні мережі пропускають світло через скляні або пластикові пучки проводів, кожен з яких має розмір людської волосини, і ці сполуки забезпечують одні з найвищих швидкостей інтернету на планеті. Оптоволоконное інтернет-з'єднання дозволяє користувачам отримувати, завантажувати і передавати інформацію зі швидкостями, які перевищують традиційні інтернет-середовища, такі як мідні DSL або кабельні з'єднання. Використовуючи оптоволоконні кабелі, які пов'язують скляні нитки для передачі даних, оптоволоконное підключення до інтернету забезпечує високу швидкість завантаження і вивантаження. Швидкість оптоволоконного інтернету не знижується на великих відстанях, таких як мідні інтернет-з'єднання. Крім того, оптоволоконное з'єднання забезпечує велику ємність даних, обмежуючи втрати і перешкоди.

Підключити інтернет в квартиру в Дніпрі

Якщо у вас вдома є кілька людей, які намагаються транслювати фільми або завантажувати відео, можливо, варто збільшити пропускну здатність за допомогою оптоволокна. Сигнали оптоволокна не погіршуються з плином часу або відстані, і інфраструктура підтримує достатню пропускну здатність, щоб перевантаження мережі не була проблемою.

Оптоволокно - це швидкий, надійний і в цілому відмінний інтернет-варіант для домашнього інтернету в Дніпрі, для тих, хто активно користується інтернетом, особливо для таких речей, як потокове HD, ігри або торрент. Тому якщо ви збираєтеся підключити інтернет в квартиру в місті Дніпро ми будемо раді бачити вас серед наших клієнтів.

Компанія "Союз телеком" при підключенні інтернету в квартиру не стягує ніяких прихованих платежів і прагне зробити свої послуги максимально зручними для користувачів. Також ми пропонуємо гнучкі безлімітні плани, які ви можете змінити на свій розсуд.

Крім того, якщо ви збираєтеся у відпустку, хочете окупити витрати або просто хочете провести час «за кадром», ви можете призупинити обслуговування, і ви не будете платити за свої інтернет-послуги. Крім надання надійних послуг, відмінна підтримка клієнтів є важливим чинником, що пояснює, чому компанія "Союз телеком" користується популярністю серед своїх клієнтів.

Домашній інтернет Дніпро

Перевага компанії "Союз телеком" полягає в тому, що у неї є можливості пропонувати клієнтам конкурентоспроможні ціни, солідний сервіс і широкий спектр планів, з безліччю варіантів, коли мова йде про швидкість, даних і тривалості контрактів.

Якщо ви все ще думаєте, де підключити домашній інтернет в місті Дніпро, залиште замовлення на сайті і наші фахівці зв'яжуться в будь-який зручний вам час або зв'яжіться з нами по телефону, щоб дізнатися більше. Вибирай наш найшвидший і потужний інтернет, який відмінно підійде для геймерів і сімей з кількома пристроями або, якщо ви просто хочете, щоб у нас було все найкраще.