10 років
з Вами та для Вас
10 років
з Вами та для Вас
Slider
Розширюючи горизонти
 

Вся абонентська мережа компанії «Союз Телеком» побудована за новітньою технологією GEPON, що дозволяє клієнтам нашої компанії відчути всі переваги даного стандарту.

Поєднуючи бізнес зі світом
 

Ми доклали зусиль, щоб врахувати всі нюанси, сервісу, який надається абонентам бізнес категорії. Стабільність, оперативність, індивідуальний підхід.

Піклуючись про комфорт
 

Фахівці нашої компанії, проаналізувавши ключові етапи надання сервісу, створили максимально комфортні умови реалізації основних етапів послуги.

Вся абонентська мережа компанії «Союз Телеком» побудована за технологією GEPON, що дозволяє клієнтам нашої компанії відчути переваги.

Швидкість

 

GEPON - швидкість до 1000 Мбіт/с.

Надійність

 

Технологія не піддається кліматичним впливам.

Стабільність

 

Мінімум активного обладнання. Оптична мережа повністю незалежна від перебоїв в мережі електропередачі.

Що ми пропонуємо?
Якість, якою залишитеся задоволені
Преміум

Преміум

 

Оптичний преміум Інтернет для фізичних осіб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Офісний інтернет

Офісний інтернет

 

Розуміючи на скільки, для бізнесу, важлива кожна хвилина, ми пропонуємо прості рішення в максимально стислі терміни.

Приватний сектор

Приватний сектор

 

Завдяки спеціальній пропозиції, не сплачуючи за підключення, Ви можете забезпечити свій приватний будинок Інтернетом.

Домашній

Домашній

 

Наша компанія бачить велику перспективу в технології GEPON. Це дозволило вивести наші сервіси на новий рівень.

Телебачення

Телебачення

 

Підключайте інтерактивне телебачення і насолоджуйтеся переглядом своїх улюблених каналів в HD якості.

Про компанію...

Наша компанія - це команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи у сфері телекомунікацій. Цей факт допомагає нам відточити кожен з етапів сервісу, який надається, в результаті чого абонент отримує якісний сервіс, який робить його життя комфортніше.

Наш Інтернет для Вашого комфорту.

Тисячі наших клієнтів вже оцінили переваги сучасних рішень.

Офісний інтернет
Преміум Інтернет
Телебачення
Безкоштовне підключення

Безкоштовне підключення

Техпідтримка 24/7

Техпідтримка 24/7

Послуга «Пауза»

Послуга «Пауза»

Спілкування в месенджерах

Спілкування в месенджерах

Стабільність сигналу

Стабільність сигналу

Абонплата в кредит

Абонплата в кредит

Що кажуть клієнти про нас
Наші клієнти
Перевірити можливість підключення за адресою, яка цікавить

Перевірити можливість підключення можна 3 способами:

  • залишити заявку на сайті;
  • зателефонувати за номером 0 800 750 114;
  • написати в месенджер.
Не знайшли потрібну відповідь?
Просто напишіть нам
або зателефонуйте
0 800 750 114
безкоштовно з усіх операторів України

Швидкість, про яку мріяли в Дніпрі

Мережа компанії "Союз телеком" забезпечує доступ до неймовірно високої швидкості інтернету, а також чудовою надійності і продуктивності. GEPON - це волоконно-оптична мережа, яка забезпечує вам доступ до інтернету, як і повинно бути. Вважається, що 25 Мбіт / с - це мінімум для швидкостей широкосмугового завантаження, але, якщо вам потрібен «швидкий» інтернет-сервіс, вам, швидше за все, знадобиться план зі швидкістю вище цієї.

Підключити швидкісний інтернет в м Дніпро

Що ж вважається великою швидкістю інтернету? Це найвища швидкість, незважаючи на безліч факторів, які на нього впливають, наприклад, піковий час використання, кількість підключених пристроїв і використання Wi-Fi. План високошвидкісного інтернету - це такий тариф, який може протистояти цим навантаженням на ваше з'єднання і при цьому дає вам достатньо швидкості для всіх ваших дій в інтернеті.

Швидкість завантаження 100 Мбіт / с і вище досить висока для онлайн-ігор, завантаження файлів і багато чого іншого на кілька пристроїв одночасно. Але що, якщо підключити інтернет з більш високою швидкістю? Наприклад, в 10 разів?

Компанія "Союз телеком"

Забезпечує швидкісний інтернет в місті Дніпро і гарантує його стабільність і надійність.

Щоб отримати максимальну віддачу при підключенні швидкісного інтернету, важливо розуміти його основи. Швидкість вивантаження даних відрізняється від швидкості її завантаження. Швидкість завантаження - це швидкість передачі даних з сервера на вас, що впливає на швидкість і якість подальших операцій. Це велика частина вашої онлайн-активності: відвідування веб-сторінок, завантаження файлів, потокове відео або музика, а також деякі аспекти ігор. Швидкість вивантаження просто протилежна швидкості завантаження і в зворотному напрямку. Вона вимірює, наскільки швидко ваш пристрій відправляє дані іншим. коли ви робите телефонні або відеодзвінки через Інтернет і вивантажує файли, такі як відео на YouTube або фотографії в соціальні мережі. Висока швидкість вивантаження дозволяє вам виконувати ці завдання без особливого очікування або буферизації. Швидкість вивантаження 10 Мбіт / с і вище може вважатися швидкої.

Мета компанії "Союз телеком" - забезпечити вам безперебійну роботу інтернет-з'єднання в Дніпрі і зробити її безпечною і доступною.

Інтернет в м Дніпро

Приєднуйтесь до інтернет центру в місті Дніпро "Союз телеком" і знайдіть варіанти інтернету для будь-якого стилю життя. "Союз телеком" забезпечує необхідну швидкість за низькою ціною, яку ви заслуговуєте. З нашим швидким інтернетом ви отримаєте чітке з'єднання, яке ідеально підходить для всіх ваших потреб в перегляді, потокової передачі і іграх. Оновлення свій досвід розваг у відеоіграх.

Подумайте про нас, коли у вас з'явиться потреба підключити інтернет в Дніпрі, адже "Союз телеком" - це:

o Надійний Сервіс - більше не потрібно турбуватися про перебої з погодою;

o Проста настройка - швидко підключіться до інтернету за кілька простих кроків;

o Доступна ціна - виберіть з безлічі варіантів план, який буде відповідати вашому бюджету;

o Підтримка - наша компанія взяла на себе зобов'язання поставити клієнта на перше місце в усьому, що ми і робимо. Ми розуміємо, що ваше життя зайнята і неспокійна, тому ми надаємо обслуговування клієнтів в Дніпрі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Замовити підключення інтернету в Дніпропетровську.

Отримайте доступ до оптоволоконної мережі Дніпра. "Союз телеком" доставляє оптоволокно по всьому місту, що забезпечує неймовірно високу швидкість до 1000 Мбіт / с. Випробуйте і ви силу волокна - найшвидшої в світі інтернет-технології. Підтримуйте працездатність підключених пристроїв в такій кількості, яке вам необхідно, навіть якщо вони одночасно підключені до мережі. Потокове мовлення улюблених шоу в HD, відеочат з улюбленими, одночасна гра в онлайн-ігри з друзями - все це можливо завдяки високошвидкісного інтернету компанії "Союз телеком".

Якщо ви все ще думаєте, де підключити швидкісний інтернет в місті Дніпро, залиште замовлення на сайті і наші фахівці зв'яжуться в будь-який зручний вам час або зв'яжіться з нами по телефону, щоб дізнатися більше. Вибирай наш найшвидший і потужний інтернет, який відмінно підійде для геймерів і сімей з кількома пристроями або, якщо ви просто хочете, щоб у нас було все найкраще.